UAB DIEZAS įkurta 1992 metais ir specializuojasi motociklų, automobilių, sunkvežimių ir autobusų dujų išmetimo sistemų dalių ir katalizatorių gamyboje, didmeninėje ir mažmeninėje prekyboje. Mes tiesiogiai dirbame su daugeliu Europos duslintuvų ir jų priedų gamintojų, todėl galime pasiūlyti plačiausią asortimentą ir žemas kainas.

Mūsų įmonėje Jus pasitiks patyrę konsultantai, meistrai ir suvirintojai, turintys didelę patirtį automobilių dujų išmetimo sistemų remonto srityje. Mažmeninių ir didmeninių klientų poreikiams patenkinti mūsų įmonė atidarė specializuotų centrų tinklą su dideliu prekių asortimentu sandėliuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose. Dabar mūsų klientams nebereikės ilgai laukti, kol reikiama detalė bus pristatyta į autoservisą. Taip pat mes glaudžiai bendradarbiaujame su Baltijos šalių (Latvijos, Estijos, Rusijos) didžiausiais didmeninkais, kurie prekiauja automobilių išmetimo sistemomis. Mūsų įmonės transportas kas antrą ketvirtadienį pristato prekes klientams maršrutu: Ryga (Latvija) – Tallin (Estija) – Valmera (Latvija).

Nuo 2000 metų patys gaminame motociklų, automobilių, sunkvežimių ir spec.technikai duslintuvus ir išmetimo sistemu jungtis pagal individualius užsakymus.

Darbus atliekame per 1-3 darbo dienas.